Denník N

Prihlásenie | Registrácia Zabudnuté heslo

Začali sme spoluprácu s Projektom N

Publikované : 25.12.2014 | Zobrazení: 3701 |
1 minúta čítania

Vážení čitatelia,

 

heslom nášho portálu je: Budúcnosť pre minulosť. Nesmieme zabúdať, že podobné myšlienky môžu existovať len medzi slobodnými a nezávislými ľuďmi. Idea môže zmeniť svet, aj keď si niekedy „dáva na čas“. Práve preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s novým médiom, ktoré založili ľudia s túžbou po nezávislosti – s Projektom N.

Historyweb.sk existuje už viac ako dva roky. Od začiatku sa nám podarilo uverejniť skoro päť stoviek textov. Návštevnosť nášho internetového časopisu každý mesiac stúpa, ale vznikla potreba „posunúť“ projekt nejakým spôsobom ďalej. Aj v tomto prípade sa stretli naše myšlienky so zakladateľmi Projektu N. Rovnako chceme robiť veci inak.

Niektorí si už všimli aj miernu zmenu v internetovej adrese – historyweb.projektn.sk. Neznamená to však, že redakcia HistoryWeb-u nejakým spôsobom zmení svoje smerovanie a politiku pri publikovaní článkov. Rovnako, keď nás budete chcieť čítať, môžete používať stále fungujúcu adresu www.historyweb.sk. Zmeny prídu postupne a ich cieľom bude ešte viac vás zaujať, aby minulosť mala budúcnosť.

 

Príjemné sviatky!

Branislav Kovár

Šéfredaktor portálu HistoryWeb.sk

Poslať e-mailom

 

Súvisiace články

Noví členovia redakcie

Noví členovia redakcie

Sme radi, že môžeme privítať nové posily do našej redakcie. Dúfame, že noví členovia nášho tímu budú výraznými posilami a zvýšia redakčnú kvalitu, čo ocenia čitatelia. celý článok

Historyweb.sk prechádza zmenami...

Historyweb.sk prechádza zmenami...

Historyweb.sk prechádza niekoľkými zmenami... celý článok

Klub

Klub

Budúcnosť pre minulosť. celý článok

Diskusia